خدمات ویپ راه اندازی ویپ

راه اندازی ویپ
راه اندازی voip

خدمات راه اندازی ویپ VOIP – نصب

شرکت پرشین ویپ آماده ارائه خدمات نصب VOIP تحت شبکه به شرکت ها و سازمان ها است. راه اندازی تکنولوژی ویپ شبکه در شرکت یا سازمان به شما کمک می کند تا بتوانید کسب و کار خود را به سرعت و با کمترین هزینه گسترش دهید و باعث رضایت مشتریان خود شوید. سرویس ویپ یک تکنولوژی بسیار کارآمد است که صدا را بر روی بستر شبکه منتقل می کند. خدمات راه اندازی voip این امکان را به شما می دهد که از یک سرویس تلفنی ارزان و مطمئن در بستر شبکه برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و از ویژگی های آن بهره ببرید.
در صورت نیاز میتوانید از خدمات راه اندازی voip و پشتیبانی خدمات ویپ ، شرکت پرشین ویپ استفاده نمایید . تیم تخصصی ما آماده نصب ویپ مطابق با نیازهای شما می باشد.

پرشین ویپ به عنوان بهترین شرکت راه اندازی خدمات ویپ در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی و نصب ویپ voip

زیر ساخت شبکه

قبل از هر چیزی در راه اندازی سیستم ویپ ، می‌بایست زیر ساخت شبکه مناسب داشته باشید. منظور از زیر ساخت شبکه همان کابل کشی شبکه ای است.

در اکثر شرکت ها این زیر ساخت وجود دارد. اگر در سازمان خود ارتباط شبکه وجود دارد برای راه اندازی VOIP نیاز به کابل کشی مجدد نخواهید داشت و از همان بستر فعلی استفاده می‌شود و این یکی از مزایای راه اندازی تکنولوژی ویپ میباشد که نیاز به کابل کشی شبکه ای دوباره نیست.

اگر در سیستم و مجموعه خود زیر ساخت لازم را ندارید می‌توانید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید تا هزینه و نیاز های شما را بررسی کنند. تیم پشتیبانی ما در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما ارایه دهد.

خطوط آنالوگ ( خط های شهری )

خطوط آنالوگ ، خطهای معمولی است که در حال حاضر در خانه های شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر خط شهری دارید و تصمیم به راه اندازی این سیستم تلفنی دارید، باید دستگاهی به نام گیت وی تهیه کنید تا بتواند سیگنال های آنالوگ شما را به سیگنال های دیجیتال و قابل فهم برای ویپ تبدیل کند. نکته : حتما قبل از خرید تجهیزات با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

گیت وی

گیت وی (gateway) دستگاهی است که اگر خط شهری داشته باشید برای تبدیل سیگنال آنالوگ به سیگنال قابل فهم ویپ باید خریداری شود. ما در پرشین ویپ به بررسی کامل دستگاه گیت وی پرداختیم که میتوانید در صفحه دستگاه گیت وی آن را مطالعه نمایید.

اینترنت

در نصب و راه اندازی سیستم ویپ نیازی به اینترنت نمیباشد ، فقط در موارد خاص نیاز به اینترنت میباشد که جای هیچ نگرانی ندارد.

تلفن آی پی

نصب ویپ نیازمند تلفن هایی بر پایه آی پی میباشد.

شما می‌توانید بجای تلفن های رو میزی از هدفون استفاده کنید.

اگر تلفن های ساده رومیزی هم دارید نگران نباشید. با مشاورین مختصص ما تماس بگیرید تا راه حل های مختلفی به شما ارئه دهند.

سرور

بعد از تهیه موارد بالا شما در راه اندازی voip نیازمند یک سروری هستید که بتواند به صورت 24 ساعته روشن بماند و در آن نرم افزارهای مورد نیاز ویپ نصب و راه اندازی شود و هیچ استفاده دیگری از آن نشود و سرور مخصوص خدمات ویپ باشد.

برای مشخص کردن اطلاعات مورد نیازسرور میتوانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید که اطلاعات مورد نیاز سرور بستگی به خدمات شما دارد.

نحوه راه اندازی و نصب voip

راه اندازی و نصب سیستم ویپ voip در منزل یا مجموعه شما نیازمند متخصصین با سابقه ای میباشد که شما را زودتر به هدفتان برساند. راه اندازی همچین سیستمی بدون مشکل نخواهد بود و نیازمند شرکت فعالی هست که بتواند به شما پشتیبانی خوبی ارایه دهد. شرکت پرشین ویپ با سابقه درخشانی که در زمینه نصب و راه اندازی خدمات ویپ voip دارد میتواند تمامی مشکلات سیستم ویپ را در کمترین زمان حل نماید.

پشتیبانی
پشتیبانی

مشاوره رایگانه

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ شرکت پرشین ویپ تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

نویسنده

adminvoip

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما