خدمات شبکه و امنیت
میدیریت مصرف اینترنت
مدیریت مصرف اینترنت کاربران شبکه

مدیریت مصرف اینترنت کاربران شبکه در سطوح مختلفی امکان پذیر است:

1- ایجاد محدودیت و دسترسی بندی در سایت های مورد استفاده

در این حالت برای مدیریت اینترنت کاربران فقط دسترسی به لیست سایت های تعریف شده امکان پذیر خواهد بود و کاربر نمیتواند از سایت های دیگر بازدید نماید.

2- مدیریت اینترنت و تقسیم بندی پهنای باند

از این طریق می توان پهنای باند مصرفی برای سرورها و سرویس های مهم را از کلاینت ها و سرویس های غیر ضروری تفکیک کرد . به این ترتیب اگر مصرف اینترنت کاربران در لحظه ای زیاد شوند باعث ایجاد مشکل بر روی سرورها نخواهد شد . و یا میتوان از طریق آن ، اینترنت افراد مهمان شرکت را در اولویت کمتر و پهنای باند محدودتری قرار داد و هر نوع محدودیتی برای بهتر شدن کار اعمال کرد که میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته پرشین ویپ ، مشاوره خوبی در زمینه مدیریت اینترنت کاربران شبکه بگیرید .

3- مدیریت زمان استفاده از اینترنت به صورت متغیر و ثابت

می توان برای کاربران تعریف کرد که در ساعات خاصی از شبانه روز اینترنت داشته باشند ( مثلا از ساعت 10 صبح تا ساعت 12 شب ) و یا اینکه مثلا در طول یک روز فقط بتواند 3 ساعت ولی بصورت متغیر از اینترنت استفاده کنند.

4- ایجاد محدودیت در استفاده از سرویس های خاص از اینترنت

از طریق این آپشن میتوان تعریف کرد کاربران و یا سرورها فقط به سرویس های محدود و خاصی از اینترنت دسترسی داشته باشند. به طور مثال در مدیریت مصرف کاربران ، اشخاص بتوانند فقط ایمیل های خود را از طریق outlook چک کنند ولی نتوانند وارد هیچ سایتی بشوند. یا اینکه فقط به سایت دسترسی داشته باشند ولی به تلگرام و نرم افزارهای دیگر دسترسی نداشته باشند.

5- اینترنت فرودگاهها ، رستورانها و کافی شاپ ها و …

وقتی یک مهمان به مجموعه شما می آید، در اتصال ایشان به اینترنت با مشکل مواجه هستید؟  با راه اندازی سرویس مدیریت اینترنت کاربران توسط شرکت پرشین ویپ ، به راحتی میتوانید برای کاربران مهمان ، دسترسی متفاوت ، محدود و امن ایجاد کنید. به طوریکه نتوانند به شبکه شما دسترسی داشته باشند و اینترنت شما را بیش از حد مصرف کنند . این مورد را میتوان برای شرکت های بزرگ ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، فرودگاه ها ، مراکز آموزشی ، هتل ها ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی و ورزشی و … استفاده کرد.

ویژگی های مدیریت کاربران شبکه

 • تنظیم آی پی | IP اختصاصی برای کاربران شبکه
 • محدود کردن اتصال کاربران LAN از یک MAC Address و IP Address
 • تهیه Blacklist
 • رمز نگاری اطلاعات برای امنیت بیشتر
 • ساختن رمز عبور یکبار مصرف برای مدیران و کلاینت ها
 • مشاهده تعداد کاربران فعال در هر لحظه
 • قابلیت دسترسی از طریق وبسایت به تمام قسمتهای برنامه (Web Based)
 • تبدیل کردن کلیه گزارشات برنامه به فرمت های Excel، CSV ، XML ، PDF و HTML
 • آرشیو کردن گزارشات به صورت فایلTXT
 • ارائه لیست بازدیدکنندگان سایت
 • امکان مشاهده دلیل عدم اتصال کاربران و یا قطع شدن کاربر از روی خط

و کلی امکانات و ویژگی های دیگر ….

پشتیبانی
پشتیبانی

مشاوره رایگانه

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ شرکت پرشین ویپ تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

نویسنده

adminvoip

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما