خدمات شبکه و امنیت

پشتیبان گیری از اطلاعات شبکه

بکاپ گیری از اطلاعات شبکه در پرشین ویپ

یکی از خدمات شبکه و امنیت  در شرکت ویپ ، پشتیبان گیری از اطلاعات شبکه های کامپیوتری است. شرکت پرشین ویپ از شرکت ها پیش رو و با سابقه درخشان در زمینه نصب و راه اندازی ویپ و خدمات شبکه است و می تواند به صورت دوره ای و منظم و تخصصی از اطلاعات مهم شما پشتیبان و یا بکاپ مناسب تهیه کند تا در هر صورتی امنیت اطلاعات شما حفظ شود و مشکلی برای اطلاعات شما پیش نیاید. پرشین ویپ از شرکت های معتبر در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران است که با سابقه درخشان توانسته است به مشتریان بسیاری خدمات ارائه کند.

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از داده ها و اطلاعات شما عملیاتی برای کپی یا بایگانی فایل ها و پوشه ها به منظور امکان بازیابی آنها در صورت از دست رفتن و یا حذف اطلاعات است. حذف اطلاعات می تواند به علت های مختلفی اتفاق بیافتد. از ویروس های رایانه ای گرفته تا خرابی های سخت افزاری و نرم افزاری در ایجاد پرونده های فاسد ، آتش سوزی ، سرقت و غیره از جمله مواردی هستند که می تواند اطلاعات شرکت شما را از بین ببرند و خسارت غیرقابل جبرانی به شما وارد کند. پشتیبان گیری از اطلاعات شبکه کمک می کند که یک نسخه پشتیبان از اطلاعات داشته باشید و در صورت بروز مشکل اطلاعات از درست رفته را بازیابی کنید.از اطلاعات مهم باید حداقل یک بار در هفته پشتیبان تهیه شود ، اما ترجیحاً اگر هر بیست و چهار ساعت این کار انجا شود بهتر است. پشتیبان گیری ها از اطلاعات می توانند به صورت دستی یا خودکار انجام شوند. شرکت پرشین ویپ میتواند با نرم افزاری اختصاصی بکاپ گیری که در دسترس دارد بکاپ گیری و پشتیبان گیری اطلاعات شما را به صورت خودکار و در بازه زمانی مشخص انجام دهد ، شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و مشاوره خوبی در زمینه بکاپ گیری اطلاعات بگیرید.

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از اطلاعات شبکه از راه دور

شاید بزرگترین مزیت پشتیبان گیری وگرفتن بکاپ منظم از راه دور داده های شبکه، قابلیت اطمینان زیاد آن باشد. بکاپ گیری از راه دور می تواند به صورت خودکار و روزانه انجام شود و یا میتوانید در یک زمان مشخص از داده های خود نسخه بکاپ ایجاد کنید . بعلاوه ، از آنجا که این کار از طریق اینترنت انجام می شود، شما همیشه قادر خواهید بود هر فایلی را که نیاز دارید بازیابی کنید و در سریع ترین زمان ممکن از آن استفاده نمایید.
از مهمترین ویژگی های آن این است که یک نسخه از اطلاعات شما در خارج از شرکت شما نگهداری می شود تا در صورت بروز مشکلات فیزیکی از قبیل آتش سوزی یا سرقت، شما یک پشتیبان از اطلاعات شرکت خود داشته باشید تا در زمان نیاز از آن استفاده نمایید .

روش های backup گیری از داده ها

دو روش کلی دستی و خودکار برای بک آپ گیری از داده ها وجود دارد. در روش دستی با استفاده از هارد اکسترنال یا سی دی و موارد مشابه از اطلاعات Backup گیری میکنیم. این امر مستلزم صرف زمان زیادی برای این موضوع است. مضاف بر اینکه همیشه ممکن است در محل برای پشتیبان گیری حضور نداشته باشیم. این روش کپی دیتا است و توضیح دیگری ندارد.

روش اتوماتیک یعنی با استفاده از سیستم های مختلف به صورت خودکار از داده ها در محل دیگری نسخه پشتیبان تهیه کنیم. با توجه به تنوع داده ها، روش های مختلفی مورد نیاز است. فایل ها، بانک اطلاعاتی، سیستم عامل و موارد دیگر هر کدام روش خود را دارد.

اهمیت پشتیبان گیری از داده ها

شاید شما دارای یک شرکت و یا سازمانی هستید که دارای اطلاعات بسیار مهمی میباشد و یا اطلاعات کاربران و مشتریان شما در مرکز اطلاعات شما ذخیره میشود که اگر روزی مشکلاتی که در مطالب بالا گفته شد برای شما پیش بیاید ، اطلاعات مهم و اطلاعات کاربران شما حذف و غیر قابل بازیابی میباشد ، در نتیجه بکاپ گیری امری مهم در زمینه ذخیره سازی اطلاعات میباشد که میتوانید با خیال آسوده آن را به شرکت پرشین ویپ بسپارید.

پشتیبانی
پشتیبانی

مشاوره رایگانه

همین الان می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید و با متخصصین‌ شرکت پرشین ویپ تماس بگیرید و شرایط خودتان را با ما در میان بگذارید.
ما بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم از لحاظ هزینه برای کسب و کار شما به صرفه باشه و هم بهترین کارایی را برای مجموعه شما داشته باشه.
شما برای مشاوره می‌توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط ارتباط باشید و در مورد کسب و کار خود از ما مشاور بگیرید.

نویسنده

adminvoip

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما